Hakkımızda

USTABİLSAN, 2009 yılında kobilere yönetim panelli web sitesi sunan bir yazılım markası olarak doğmuştur. E-Makros, Open Bilişim, ATBİL gibi markalar ile şirketimiz piyasada yer edinmeye başlamıştır. Şirketimiz müşterilerinin sunucu ve hosting ihtiyaçlarına çözüm sunabilmek için Hoxting markası ile Eylül 2012 'de iş hayatına başlamıştır. TİB 'den kısa süre içerisinde yer sağlayıcı belgesini almıştır. (2762 - M.U.)

Kısa sürede bu marka ile yüksek müşteri portföyü kazanan şirketimiz müşterilerinin dijital iş ihtiyaçlarına çözüm sunabilmek için JUD Ajans markasını yabancı yatırımcı ortağı AL-Sadik Ltd. Şti. ile çalışma yürüterek hayata geçirmiştir. Hızla gelişen ve büyüyen markamız Elektrik-Elektronik Mühendisi ortağı ile yaptığı anlaşma ile İngiltere pazarına giriş yapmıştır.

"HostingPark" ismi ile piyasaya giriş yapan şirketimiz kısa sürede orada da yüksek müşteri portföyüne ulaşmıştır. Bu süreç ilerlerken şirketimiz Türkiye 'de de sektör içerisinde uzun yıllardır deneyimi bulunan kişiler ile ortak çalışmalar yürütmüştür. Şirketimiz marka tescil danışmanlık hizmetleri için tescillet.com 'u faaliyete geçirmiştir.

Marka tescil hizmetlerinin yanı sıra "iyi bir marka nasıl olunur?" sorusuna mentörlük yapmak için Lodestar of Company (Şirketin Kutup Yıldızı) adını koyduğu LOC markasını faaliyete geçirmiştir. Şirketimiz Ağustos 2016 'da aldığı kararla tüm markalarını TELESAN ismi altında birleştirmiştir. 2013 yılında faaliyete girdiği İngiltere pazarından çekilmiştir. 2018 yılında şirketimiz ortaklık yapısından ayrılarak USTA BİLİŞİM isminde Mersin ofisinde faaliyetlerine başlamış olup, şu an da USTABİLSAN, Tescillet, Mahmut Danışmanlık markalarına ev sahipliği yapmaktadır. Başta Mersin olmak üzere İzmir ofisinde de çalışma hayatına devam etmektedir.

Mersin Merkez Ofis

Güvenevler Mah. 1928 Sok. Ekinci Global İş Mrk. Kat:7 No:5/10 Yenişehir/Mersin

Mersin Müşteri Hizmetleri

Yenimahalle Mah. 5328 Sok. Özbeyalp Apt. No:1 Kat:5/11 Akdeniz/Mersin

İzmir Şube Ofis

Adalet Mh. Manas Bulvarı No:47, Folkart Towers Daire:2809, 35530 Bayraklı/İzmir

Telefon ve Mail

0324 606 09 85
info@ustabilsan.com